Vítejte na stránkách společností F-Financial Consulting

Dovolte nám se představit, uvést čím se zabýváme a co Vám můžeme nabídnout.

Společnost F-Financial Consulting s.r.o. podniká v oblasti vymáhání pohledávek, obchodu a nakládání s pohledávkami na Českém i zahraničním trhu od roku 2009. Naši vedoucí pracovníci a majitelé společnosti v tomto oboru působí již od roku 1999. V roce 2003 byla založena společnost Agentura24, s kterou velice úzce spolupracujeme. Agentura24 má v tomto oboru dlouholetou praxi a vysokou procentuální úspěšnost. Společnost F-Financial Consulting s.r.o. je solventní a právně zajištěná firma.

Při vymáhání všech možných pohledávek jsme získali zkušenosti, které nyní používáme a zdokonalujeme. Nebojte se nám tedy svěřit Vaše pohledávky. Uděláme vše co je v našich silách, abychom Vaší pohledávku vymohli a Vy dostali své peníze zpět. Společnost F-Financial Consulting s.r.o. tvoří zkušení manažeři a specialisté z oblasti práce s pohledávkami. Efektivní využití bohatých zkušeností a profesionálního potenciálu našich specialistů umožňuje F-Financial Consulting s.r.o. úspěšně pracovat nejen s běžnými pohledávkami, ale i s pohledávkami nadstandardní složitosti a objemu.

Společnost F-Financial Consulting s.r.o. se zabývá především mimosoudním, ale i soudním a exekučním vymáháním a odkupem pohledávek. Společnost F-Financial Consulting s.r.o. vymáhá na území ČR, ale vymáháme i v zemích EU. Naše společnost umí a nabízí prověřování právní, tak i reálnou vymahatelnost, ale i prověřování fyzických i právnických osob před zrealizovaným obchodem.

Užitečné informace